Darželio renginiai

Lopšelio darželio „Eglutė“ Mikoliškio skyriuje įvykę renginiai

Vasario 16 minėjimas „Graži, graži, šalele, gimta esi“ 2016 vasario 15 d.

Mūsų darželyje vasario mėnuo prasidėjo didžia švente - Lietuvos nepriklausomybės minėjimu. Šventėje dalyvavo ir mažieji draugai iš „Bitučių“ grupės ir vaikų artimieji. Renginį smagiai pravedė auklėtoja Reda Gasiūnienė su „Drugelių“ grupės ugdytiniais. Buvo deklamuojami gražūs eilėraščiai, dainuojamos apie Lietuvą dainos.
Nuotraukų albumas

Tarptautinė vaikų gynimo diena „Vaikyste nusijuok“ 2016 birželio 1 d.

Vaikų gynimo dienos proga darželio vaikai svečiavosi Mikoliškio kultūros namuose. Vaikus pasitiko Mikoliškio bibliotekos darbuotoja, pasveikino su švente. Vaikai šoko, dainavo, vėliau linksmybes pratesė lauke pūsdami burbulus, piešdami kreidelėmis, žaisdami su balionais. Šventės pabaigoje vaikams buvo įteiktos dovanėlės.
Nuotraukų albumas

„Rudens gėrybių paroda“ 2016 spalio 19 - 23 d.

Rugsėjo mėnesį įvyko Rudenėlio šventė. Ji buvo ypatinga, nes pasižymėjo nuoširdžiu bendradarbiavimu. Dalyvavo visi: vaikai, tėveliai, darželio darbuotojai. Rudenelio gėrybių parodą apglėbė visą mūsų ikimokyklinės ugdymo įstaigos aplinką, nes ant žolės buvo dėliojami įvairūs paveikslai, o juose buvo pilna daržovių, vaisių bei kitų gamtos išteklių.
 2016 10 19

„Pasitikime Kaziuką su verba“ 2016 kovo 8 d.

Kovo mėnėsį pasitikome Kaziuko mūgės švente, kadangi prekiauti mes dar per maži, vaikams buvo surengta senovinių buities įrankių paroda, verbos. Vaikai linksminosi šokdami, dainuodami bei vaišindamiesi savo atsineštomis vaišėmis.
Nuotraukų albumas

Motinos dienos šventė „Mano tylus žodis mama, tau myliu pasakys“ 2016 gegužės 4 d.

Gražūs eilėrasčiai, dainos, šokiai bei nuostabūs vaikų darbeliai savo mamoms puošė šią ypatingą dieną. Šiame renginyje susirinko ne tik mamytės, bet ir tėveliai, močiutės, broliai, sesės.
Nuotraukų albumas

„Šv. Kalėdų belaukiant“ 2016 gruodžio 22 d.

Gruodžio mėnesį mus aplankė džiugi šventė - Kalėdos! Pasidžiaugti šiomis akimirkomis ruošėsi „Bitučių“ bei „Drugelių“ grupės vaikai. „Bitučių“ grupė šoko dainavo persirengę miško žvėreliais. „Drugelių“ grupės ugdytiniai smagiai laiką leidė vaidindami persirengę nykštukais ir angelais. Vaikučius linksmino ir dovanas dalino smagus Kalėdų senelis.
Nuotraukų albumas

„Mūsų kasdienybė“

Įsibėgėjusi žiemužė, tarsi persirisdama nuo kalniuko, dosniai pažėrė sniego ir kartu atnešė žiemos džiaugsmus ir pramogas. Baltosios viešnios dosniai pripustytas kiemas neišgąsdino vaikučių, nes tai labai gražus ir smagus laikas.
Nuotraukų albumas

Edukacinė savaitė „Aš jaučiu, todėl atrandu“ 2017 sausio 18 - 22 d.

Pažinti save supančią aplinką vaikui yra labai svarbu. Norint ją pažinti ir suprasti reikia panaudoti visus galimus pojūčius: liesti rankomis, ragauti burnyte, stebėti, matyti akimis, uostyti nosimi, girdėti ausimis. Šios savaitės bėgyje vaikai eksperimentavo, pažino, tyrinėjo.
Nuotraukų albumas

Sveikatingumo veikla „Noriu užaugti sveikas“ 2017 gegužės 22 d.

Šeima ir darželis - du partneriai, atsakingi už vaiko sveikatą ir visapusišką ugdymą. Darželio vaidmuo ugdant vaiko sveikatą užima labai reikšmingą vietą.
Nuotraukų albumas

 

Skaityti 149 kartai Atnaujinta 17 rugsėjo 19, Antradienis 21:05

Daugiausia skaitoma

Darželio kalendorius

Mūsų himnas

Dienos lekia, negrįžtamai bėga,

Skamba juokas kas dieną vaikų,

Augt sveikais – to mes mokom kiekvieną,

Metai tampa gražiu vainiku.

Pr. Žaliaskarė eglutė dabinas,

Ir vaikučiai sveikuoliais vadinas,

Čia jiems gera, jauku ir smagu,

Turim pavyzdžiu būt jiems puikiu.

Šeimininkai darželio juk esam,

Lekia dienos vaikystės šviesios.

Linkim savo mažyliams mes laimės

Ir sveikuoliais išlikt visados.

mes rušiuojame

2% parama darželiui