Olimpinis ugdymas

Olimpinė dienelė „Su kompiuteriu nežaisiu – vasarą aktyviai leisiu!“

Pasvalio lopšelyje-darželyje „Eglutė turiningai, naudingai, linksmai, aktyviai ir sveikai stovyklavo priešmokyklinių grupių vaikai vasaros poilsio stovykloje „Sveikatos želmenėliai“.

Malonu, kad stovyklos atidarymas sutapo su prasminga ir gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Pasipuošę šypsenomis ir margaspalviais balionais vaikystės šventę šventėme Pasvalio kultūros centre.

Po šventės vyko stovyklos atidarymas – „Sveikatos želmenėlių“ stovyklos vėliavos pakėlimas, žaidimai, linksmybės ir pramogos.

Kas dieną pažintinės-edukacinės išvykos, susitikimai, smagios estafetės ir atrakcionai, turistinės vaišės ant žolės, dalinimasis įspūdžiais suteikė žinių, džiugių akimirkų, mokė sveikos gyvensenos ir aktyviai ilsėtis.

Stovyklautojai ne tik pakartojo ir įtvirtino žinias apie asmens higieną, saugų elgesį gatvėje, gamtoje ir buityje, vandens svarbą žmogui su Pasvalio visuomenės sveikatos biuro specialiste Nėlita, bet ir sužinojo apie įdomų bitučių gyvenimą (edukacinė pamokėlė Pasvalio krašto muziejuje), „nuėjo nelengvu duonutės keliu“ Anykščių Arklio muziejuje, kur vaikai patys kepė duonelę be priedų.

Neišdildomų įspūdžių Smegduobių parke paliko surengta „Olimpinė dienelė“, kuri sukvietė tėvelius ir senelius dalyvauti sportinėje pramogoje „Mama, tėti – įveikime kliūtis kartu!“

Daug ištvermės ir jėgų pareikalavo žygis į Baltijos kelio Kryžių slėnį. Vaikai įveikė visus sunkumus, palaikė vienas kitą – tapo ištvermingesni.

Lankėmės Pasvalio M. Katiliškio viešojoje bibliotekoje ir dalyvavome edukacinėje programoje, skirtoje Hansui Kristianui Andersenui. Vaikai daug sužinojo apie žinomų pasakų autorių. Patys išradingai, spalvingai kūrė „Pasakų miestą“

Atsidėkodami verslininkui Rimui Želviui už smagiai praleistą laiką Balsių malūne vaikai pasodino medelį, kuris primins kartu praleistą laiką, laimingas stovyklos uždarymo akimirkas.

„Sveikatos želmenėlių“ stovyklautojai pailsėjo, sustiprėjo fiziškai ir praturtėjo dvasiškai, pasisėmė sveikatos, daug sužinojo, išmoko.

Kartu stovyklavo, vaikučiais rūpinosi, padėjo suprasti aplinką ir įveikti sunkumus auklėtojos Gražina Dirsienė, Vida Praniauskienė, Algimanta Kašelionienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jovita Varanauskienė.

 

Gražina Dirsienė, auklėtoja metodininkė

Vida Praniauskienė, vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja

Algimanta Kašelionienė, vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja

 

Nuotraukų albumas

Skaityti 301 kartai Atnaujinta 15 spalio 01, Ketvirtadienis 22:00

Daugiausia skaitoma

Darželio kalendorius

Mūsų himnas

Dienos lekia, negrįžtamai bėga,

Skamba juokas kas dieną vaikų,

Augt sveikais – to mes mokom kiekvieną,

Metai tampa gražiu vainiku.

Pr. Žaliaskarė eglutė dabinas,

Ir vaikučiai sveikuoliais vadinas,

Čia jiems gera, jauku ir smagu,

Turim pavyzdžiu būt jiems puikiu.

Šeimininkai darželio juk esam,

Lekia dienos vaikystės šviesios.

Linkim savo mažyliams mes laimės

Ir sveikuoliais išlikt visados.

mes rušiuojame

2% parama darželiui